Правила проведення консультацій в Mental Clinic

 • Записатись на консультацію можна мінімум за 2 години

 • Відміняти та переносити консультацію можна мінімум за 2 години

 • Для консультації у всіх спеціалістів обов’язково мати відеозв’язок

Всі правила

 • Ознайомча консультація

  ● Послуга “ознайомча консультація” може надаватись тільки при першому звернені до клініки.● Тривалість послуги "ознайомча консультація" - 30 хв.● Ознайомчу консультацію надають не всі спеціалісти. Можливіcть звернутись до конкретного спеціаліста уточнюється у адміністратора.● Можливість ознайомчої консультації не розповсюджується на дітей до 18 років!

 • Перед консультацією

  Зі сторони Mental Clinic:
  ● Якщо спеціаліст відміняє консультацію менш ніж за дві години до зустрічі, наступна консультація безкоштовна.● Якщо спеціаліст не з’являється на консультацію, ви маєте право на додаткову консультацію у будь-якого спеціаліста безкоштовна.
  Зі сторони клієнта:
  ● Клієнт має право перенести свою консультацію не менш ніж зі 2 години до консультації.● Якщо клієнт переносить консультацію менш ніж за 2 години, але не пізніше ніж 30хв до консультації, він маж право перенести консультацію на інший час.● Якщо клієнт не з’являється на консультацію у вказаний час та протягом 10 хвилин, гроші за консультація не повертаються.
  Якщо у вас є абонемент:
  ● Якщо клієнт, який має абонемент, відміняє консультацію менш ніж за 2 години, або не з’являється на консультацію, з його акаунту автоматично знімається одне відвідування.

 • На консультації

  ● Тривалість консультації спеціалістів вказана у вікні запису. Весь час, який перевищує вказаний, не сплачується клієнтом.● Для проведення консультації клієнт обов’язково має включити відеозв’язок.● Клієнт має забезпечити собі достатню якість інтернету для проведення відеозв’язку (5мб/сек+). У разі технічних проблем зі сторони клієнта, спеціаліст може перервати зустріч. Така зустріч вважається проведеною та гроші за неї не повертаються.

 • Абонементи

  ● Якщо клієнт планує відвідати декілька занять, він може придбати абонемент● Термін дії абонементу становить один рік з дати придбання. По спливу одного року, абонемент анулюється та клієнт втрачає право використати його за призначенням.● Термін дії абонементу - 1 рік із дня придбання.● Абонемент підлягає поверненню протягом 14 днів за відсутності використаних консультацій.