Mental Clinic - Медичний центр онлайн

Дізнатись проблему по симптомах

Відчуваєте один із цих симптомів? Це може бути причиною звернення до лікаря!
Такі симптоми, як "у мене проблеми з засинанням", "я прокидаюся посеред ночі або рано вранці" і "я не можу виспатись, хоча сплю нормально", можуть бути пов'язані із вищезазначеними причинами.

Порушення сну, такі як безсоння і надмірний сон, часто поєднуються з іншими захворюваннями і можуть погіршити стан. Тут потрібна консультація спеціаліста.

Записатись на консультацію
Страх публічних виступів
Можливі причини:

Такі симптоми, як “я застигаю, коли треба виступити перед публікою”, "у мене тремтять руки, і голос", а також "мене турбує те, що люди скажуть, або подумають" можуть бути пов'язані з агорафобією, тривожним розладом, або депресією. Хоча симптоми можуть існувати як самі по собі, так і бути супутніми у деяких розладах.

Записатись на консультацію
Такі симптоми, як “мене все дратує”, “я плаксива людина”, “емоції керують мною” мають декілька можливих причин: від стресу до певних специфічних проблем.

Роздратування може бути як саме по собі (і тоді вирішується за допомогою психолога), так і може пройти при лікуванні причин.

Записатись на консультацію
Панічні атаки
Можливі причини:

Депресія
Панічний розлад
Тривожний розлад
● Агорафобія
Такі симптоми, як “відчуття раптової нестачі повітря”, “пришвидшене серцебиття” та “страх раптової смерті” є типовою панічною атакою. Якщо панічні атаки відбуваються досить часто, це може говорити про панічний розлад.
Але іноді панічні напади можуть викликати і інші причини.

Записатись на консультацію
Відчуття апатії
Можливі причини:

Депресія
Тривожний розлад
● Порушення сну / Інсомнія
● Розлади залежної поведінки
Такі симптоми, як "мене більше нічого не цікавить" або "я не можу відчувати задоволення від речей, якими я насолоджувався раніше", можуть бути пов'язані із декількома причинами, найочевидніша з яких - депресія. Але це не обов'язково. Треба дивитись індивідуально.

Записатись на консультацію
Проблеми із увагою та пам'яттю
Можливі причини:

Посттравматичний стресовий розлад
● Деменція
● Наслідки черепно-мозкової травми
● Алкогольна залежність
Депресія
Такі симптоми, як “я забуваю, що користувався плитою, і залишаю її включеною”, “я не пам'ятаю місцезнаходження свого будинку чи станції”, “я забуваю імена своїх рідних” можуть бути пов'язані із вищезазначеними причинами.

Також може спостерігатися тимчасове зниження функції мозку через сильний стрес.

Записатись на консультацію
Проблеми із харчуванням
Можливі причини:

Розлади харчової поведінки
● Дисморфофобія
Тривожний розлад
Депресія
Такі симптоми, як “у мене зайва вага”, “мені не подобається моє тіло”, “мені соромно після переїдання” та “Їжа викликає в мене огиду” можуть бути пов'язані з такими причинами.

Порушення харчування, такі як переїдання або відмова від їжі часто поєднуються з іншими захворюваннями і можуть погіршити супутні захворювання.

Записатись на консультацію